Co robimy ?

Filmy promocyjne

Są to projekty, które mają za zadanie promocję Twojej marki. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna. Zastanów się jak masz zarabiać skoro inni mogą nie wiedzieć o Twoim istnieniu? Daj się poznać, zarabiaj i rozwijaj się.

Teledyski

Warto pamiętać, że media takie jak radio i telewizja nie są jedynym sposobem promocji. Jeśli kochasz to co robisz, a nie przynosi Ci to satysfakcjonujących korzyści, czas to zmienić – wypromuj Swój utwór muzyczny!

Strony i sklepy WWW

Chcesz zaistnieć w internecie? A może chcesz otworzyć sklep internetowy ? posiadasz swoją stronę ale nie jesteś w pełni z niej zadowolony? Od dziś nie będzie to już przeszkodą w otwieraniu się na świat !

Filmy szkoleniowe

Dzięki prezentacji audiowizualnej wzbogacisz program szkoleń swoich pracowników w zakresie: obsługi maszyn, szkoleń BHP, produktów i usług jakie oferuje Twoja firma wewnętrznych standardów obsługi.

Postprodukcja

Sam nagrałeś film? a może klip muzyczny ? najważniejszą chwilę Twojego życia?  Odezwij się do nas, my zajmiemy się profesjonalnym montażem.

Filmy eventowe

Stanowią relacje z różnego rodzaju imprez takich jak: pikniki firmowe, bankiety, konferencje, targi czy spotkania integracyjne. Film eventowy jest zdecydowanie bardziej ciekawą formą przekazu niż statyczna fotografia.

Projektowanie

Chcesz dotrzeć do swoich klientów w ciekawy i bezpośredni sposób? Skorzystaj z plakatów lub ulotek według naszego projektu. Gwarantujemy ciekawy a przede wszystkim nieszablonowy pomysł i realizację.Ulotki, Plakaty, Banery, Broszury

Spoty wyborcze

Wybory to szczególny czas, kiedy liczy się każdy głos. Zainwestuj w spot reklamowy, dzięki któremu Twój program wyborczy trafi do szerszego grona odbiorców, a Ty osiągniesz sukces.

Identyfikacja wizualna

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy indywidualny projekt logo oraz kompletną identyfikację wizualną. Wiemy jak ważne jest kreowanie wizerunku Twojej firmy dlatego możemy opracować narzędzie, służące umacnianiu pozycji marki firmy na rynku. LOGO, Papier firmowy, Wizytówki.